[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ТЕРЕВЕНІ » Спілкування » "БЕСПРЕДЕЛ" ПО АНДРУШІВСЬКИ
"БЕСПРЕДЕЛ" ПО АНДРУШІВСЬКИ
tanietДата: Чт, 23.06.2011, 18:42 | Сообщение # 1
Новачок
Группа: Користувачі
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Хто пояснить, що коїться в цьому місті? Вчора на мого семирічного сина напала собака Рудюка Петра Миколайовича (думаю, чули, відома своїми гидкими діяннями особа). Собака такого ж розміру,як і дитина, збила дитя з ніг, покусала. Поруч були ще дві дівчинки, які до цих пір жахаються кожного звуку. Викликали швидку допомогу... так званий фельдшер (інакше виразитись не можу, бо проживала в Андрушівці і знаю його професійні можливості) оглянув рани і в даній ситуації, в присутності свідків події, ще насмілився запитати "може, це ти просто з велосипеду впав"? Достовірно знаю, що в журналі викликів він записав "дитина впала з дерева". Поясніть мені, будь ласка, може я чогось не розумію? Як така людина може працювати в лікарні? Яку допомогу вона може надати? Чи причина виклику залежить від того, ЧИЯ САМЕ собака напала на дитину? Славнозвісний ПЕТРО МИКОЛАЙОВИЧ взагалі вимкнув телефон, ніби це його взагалі й не стосується. Де совість цієї людини? Адже це вже не перший випадок з його собакою, невже її життя важливіше за життя та здоровя наших дітей? Це ж може повторитися, і де гарантія, що кінець буде не жахливіший? Не ставлю крапку в цій історії, бо цього так не залишу... Просто хочеться, щоб всі дізналися, з якими людьми поруч живемо, які спеціалісти приїздять надати нам першу допомогу...
 
awolf7651Дата: Нд, 06.06.2021, 15:13 | Сообщение # 2
Новачок
Группа: Користувачі
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
я в шоке!!!
 
Форум » ТЕРЕВЕНІ » Спілкування » "БЕСПРЕДЕЛ" ПО АНДРУШІВСЬКИ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: