[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ТЕРЕВЕНІ » Спілкування » Рибалкам зелене світло (Ловля риби на орендованих водоймах)
Рибалкам зелене світло
c-znannyaДата: Вт, 15.02.2011, 12:51 | Сообщение # 1
Новачок
Группа: Користувачі
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
До Головдержуправління рибоохорони у Житомирській області надходять скарги громадян на неправомірні дії орендарів ставків котрі не допускають громадян до водойм для здійснення любительського і спортивного рибальства, відпочинку, напуванню худоби, тощо. У дійсності ми маємо картину. “Горе-орендарі” оформивши за мізерні кошти оренду водного об'єкта обносять його триметровою загорожею і ставок у центрі села стає недоступним для рибальства, купання, напування худоби, розведення водоплавної птиці.
У зв'язку зі цим Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Житомирській області повідомляє, що відповідно п. 3.1. Правил любительського і спортивного рибальства затверджених Наказом Державного комітету рибного господарства України № 19 від 15.02.1999 року любительський і спортивний лов риби і водних безхребетних для власних потреб дозволяється всім громадянам України, іноземцям, а також особам без громадянства у всіх водоймах України, за винятком вилову у водоймах природно-заповідного фонду, ставкових та інших риборозплідних господарствах (за умови створення такого господарства та оформлення передбаченої чинними нормативними актами документації — авт.), водоймах, спеціальне використання яких обмежене (питні, технічні, лікувальні та інші), водоймах, де лов або добування (далі — лов) заборонені Правилами рибальства. Любительський і спортивний лов риби повинен проводитись в межах норм (3 кг.) затверджених Правилами рибальства на незаборонені знаряддя лову (вудками всіх видів із загальною кількістю гачків не більше п’яти на рибалку, та спінінгом).
Навіть якщо громадянин виловив рибу на орендованому ставу але вона відсутня в акті зарибнення (тобто не вселялась орендарем), громадянин не повинен сплачувати орендарю за рибу. У випадку якщо громадянин виловив рибу, що вселялась орендарем він повинен відшкодувати вартість виловленої риби або повернути її у водойму.
Також, за умовами договорів оренди має бути обов'язково передбачена можливість доступу до водойми для громадян з метою відпочинку у спеціально відведених місцях та напування худоби. Так 25.08.2010 року Головою Житомирської обласної державної адміністрації С.М. Рижуком було підписано Доручення районним державним адміністраціям здійснювати контроль за вільним доступом до водних об'єктів, оскільки вони є державною власністю і надбанням її громадян котрі мають вільний доступ для купання, напування худоби, розведення водоплавної птиці.
Обмеження прав громадян щодо любительського і спортивного рибальства, відпочинку на орендованих водоймах, напуванню худоби, тощо є грубим порушенням. При наявності таких випадків просимо у письмовій формі повідомляти Головдержуправління у Житомирській області за адресою: 10005, м. Житомир, пров. Гуйвинський, 6 та районні державні адміністрації, правоохоронні органи та органи прокуратури.

держінспектор рибоохорони Олексій Сташков

Сообщение отредактировал c-znannya - Вт, 15.02.2011, 12:54
 
МурзикДата: Пн, 23.07.2018, 20:20 | Сообщение # 2
Новачок
Группа: Користувачі
Сообщений: 3
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Рыбалка - это хорошо. Рыбалка - это рыбка. А рыбка чистится и кладется на сковородку. Сковородка ставится на комбинированные плиты cezaris https://stylus.ua/plity-kombinirovannye/proizvoditel:cezaris/ всё это дело жарится до хрустящей корочки. А потом с картошечкой или просто с хлебушком уминается за обе щеки.
 
Форум » ТЕРЕВЕНІ » Спілкування » Рибалкам зелене світло (Ловля риби на орендованих водоймах)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: